Gaute realitní společnost

Gaute realitní společnost

Gaute realitní společnost od počátku svého působení na realitním trhu  nabízí klientům kvalitní služby v oblasti zprostředkování prodeje, nákupu a pronájmu všech typů nemovitostí, v oblasti dražeb a výběrových řízení.

Díky profesionálním znalostem a osobnímu přístupu ke všem svým klientům se za dobu svého působení na realitním trhu stala jednou z největších a nejvyhledávanějších realitních společností.

Gaute corporation

Gaute corporation

Rozšiřující se spektrum aktivit a služeb poskytovaných společností Gaute vede postupně k zakládání dalších samostatných společností v rámci skupiny Gaute.

SOVA NET

SOVA NET

SOVA NET - partner pro vaše online projekty. Internetová agentura zastřešující služby z oblasti individuálního vývoje e-commerce řešení, platforem, portálů či SW řešení na míru, až po komplexní služby online marketingu.

SOVA STUDIO

SOVA STUDIO

Vzdělávací společnost SOVA STUDIO připravuje pestrou nabídku vzdělávání, a to formou otevřených a vnitrofiremních kurzů, seminářů, přednášek nebo aktivních tréninků a workshopů. Pravidelně připravují ucelenou nabídku kurzů a školení z oblastí ekonomiky, práva, obchodu, financí, účetnictví, daní, personalistiky, logistiky a marketingu.

Sova Systems

Sova Systems

Profiluje jako společnost se znalostí implementace informačních technologií. Zkušenost týmu pracovníků je opřena o inženýrský přístup, schopnost analýzy a komplexního řešení problémů u klienta.

Finsoft

Finsoft

Společnost FINSOFT s.r.o. se zabývá převážně vývojem SW aplikací a konzultacemi v oblasti informačních technologií. Vyvinula několik aplikací, které byly připraveny dle potřeb klientů a jejich zaměření bylo v oblasti CRM, obchodování s cennými papíry, on-line obchodní systémy a v poslední době systémy na řízení výroby.

SebaKMT

SebaKMT

SebaKMT je světovou jedničkou ve vývoji, výrobě a prodeji měřícího vybavení pro diagnostiku a vyhledávání poruch na podzemních inženýrských sítích. Pracuje v oblastech zahrnujících energetické, vodárenské a telekomunikační sítě.

Grant Capital a.s.

Grant Capital a.s.

Společnost Grant Capital a.s. je investiční zprostředkovatel registrovaný Českou národní bankou. Klientům poskytuje investiční služby týkající se investičních nástrojů, přijímání a předávání pokynů a investiční poradenství. Zprostředkovává obchody na akciových trzích v ČR, Evropě a USA.

 

Nadační fond Zdraví a vzdělání

Nadační fond Zdraví a vzdělání

Nadační fond Zdraví a vzdělání byl založen v roce 2005 s cílem zaměřit svou charitativní činnost do různých oblastí péče o zdraví široké veřejnosti a do rozvoje vzdělávání handicapovaných dětí.

StaCo project, s.r.o.

StaCo project, s.r.o.

Společnost StaCo projekt s.r.o. se zabývá statikou staveb - provádí projektové a poradenské služby v oblasti navrhování nosných konstrukcí a opláštění pozemních staveb. Pro své klienty vypracuje projekt konstrukčního řešení stavby. Projekty statiky společnost dělá od úvodních studií přes realizační dokumentaci až po výrobní dokumentaci včetně dohledu nad realizací díla.

Nakladatelství Druhé město

Nakladatelství Druhé město

Druhé město nahradilo na vydavatelském trhu zaniklý Petrov. Petrovu, který působil na české scéně patnáct let a postupně se stal jedním z nejvýznamnějších českých nakladatelství, se bude Druhé město podobat ediční skladbou, orientovanou na původní českou tvorbu.

 

Další služby

Daňové poradenství

Zakládání společností

Účetnictví online

Mohlo by vás zajímat

[více]

Audit účetního systému

[více]

Manažerské účetnictví